Sniegotas kalnu virsotnes, ziedošas Alpu pļavas, aizas, ūdenskritumi, dzidrie kalnu ezeri un skaistākais augstkalnu ceļš Eiropā – Grosgloknera ceļš – tas viss vienā Alpu tūrē!

Ceļojuma cena un datums: pēc pieprasījuma


 1.diena.
 
No rīta izbraukšana no Rīgas.

Brauciens caur Lietuvu, Poliju.
Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena.
Brokastis.
Brauciens caur Poliju, Čehiju, Austriju.
Pēcpusdienā ieradīsimies Vīnē – vienā no skaistākajām Eiropas galvaspilsētām.
Iepazīšanās ar Vīnes centru: bulvāru loks, Vīnes Valsts opera, Hofburgas pils, Vīnes simbols – Stefana katedrāle un daudzie Vīnes parki, kuriem piemīt īpašs šarms.... Jūnijs nāk ar jasmīnu ziedu reibinošo smaržu, vasaras vidus - ar rožu aromātu, bet rudens ar neatkārtojamu krāsu paleti...
Vakarā iespējams doties uz kādu no daudzajiem vīna krodziņiem senajā vīndaru ciematiņā Grincingā.
Nakts viesnīcā Vīnē.


3.diena. Brokastis.
Dosimies uz Zalcburgas zemes reģionu ar augstiem kalniem, plašām, zaļām ielejām, straujām upēm un ziedos slīgstošiem mazpilsētu namiņiem.

Mocarta dzimtā pilsēta – Zalcburga. Pilsētas apskate ar vietējo gidu: Mirabellas pils krāšņie dārzi, Zalcburgas Doms, Mocarta laukums un populārākā ieliņa Getreidegasse.
Brīvajā laikā varēsiet ar pacēlāju uzbraukt uz Hohenzalcburgas cietoksni, no kura paveras aizraujošs skats uz pilsētu. Iesakām pasēdēt kādā no daudzajiem krodziņiem, lai nogaršotu īstu austriešu strūdeli vai vietējo ''Stiegl'' alu.
Vakarā brauciens uz Gašteinas ieleju, kas pateicoties termālajiem avotiem kļuva pazīstama jau 16.gs, bet īstu uzplaukumu piedzīvoja 19.gadsimtā, kad kūrorta viesu vidū bija pats ķeizars Francis Jozefs, ķeizariene Elizabete, ķeizars Vilhelms I, Šūberts, Bismarks un citas ievērojamas personas.
Nakts viesu mājā Bād Gašteinā.

4.diena.
Brokastis.
Atpūtas diena kalnos!  Dosimies uz vēl vienu Gašteinas ielejas pilsētiņu Bād Hofgašteinu, no kurienes ar pacēlāju uzbrauksim kalnos līdz Schlossalm (2050 m v.j.l.)
Dosimies pastaigā pa kalnu takām, garām dzidram kalnu ezeriņam un ziedošām pļavām līdz kalnu sierotavai, kur redzēsim kā top īsts alpu siers.
Vakarā – relaksācija termālajos baseinos un pirtīs. Termālo baseinu dziedinošo spēku novērtējuši jau senie romieši, šodien šī iespēja ir mums!
Nakts viesu mājā Bād Gašteinā.

5.diena.
Brokastis.
Dosimies uz Berhtesgādenes zemi, kas ir viens no Vācijas iecienītākajiem tūrisma reģioniem. Pa gleznainu kalnu ceļu uzbrauksim līdz slavenajai Hitlera ‘’Ērgļa ligzdai’’, no kurienes paveras iespaidīgs skats uz Alpiem.
Skaists brauciens ar kuģīti pa Ķēniņa ezeru – Vācijas augstāko kalnu ezeru, kas atrodas 600 m virs jūras līmeņa. Sv. Bartolomejas pussalā iesakām nogaršot svaigi kūpinātas foreles!
Vakarā atgriešanās viesu mājā.

6.diena.
 
Brokastis.


Brauciens pa gleznaino Grosgloknera augstkalnu panorāmas ceļu, kas mūsu skatiem atklās Alpu mainīgo ainavu no ziedošām pļavām ceļa sākumā līdz pat ledājiem kalnu virsotnēs .... Šis ceļš ar daudzajiem serpentīniem tiek uzskatīts par skaistāko augstkalnu ceļu Eiropā! Ja gribēsim vasaras karstumā pieskarties ledāja aukstajai ''mēlei'', tad dosimies vēl tālāk kalnos, kur mūs gaida brauciens ar speciālu vilcieniņu un sportiska pastaiga, līdz nonāksim līdz iespaidīgajam Pasterces ledājam.Vakarā mūs gaida austriešu Schuhplattler vakars ar dziesmām, jodelēšanu un dažādām jautrām izdarībām.
Nakts viesu mājā.

7.diena.Brokastis.
Rīta pastaiga gleznainajā Lihtenšteinas aizā, kas īpaši iespaidīga ir agrajās rīta stundās, kad pirmie saules stari ielaužas starp varenajām klints sienām un atspīd kalnu upītes ūdeņos...
Brauciens caur Austriju, Čehiju.
Nakts viesnīcā Polijā.

8.diena. Brokastis.
Mājupceļš caur Poliju un  Lietuvu.
Vakarā atgriežamies Rīgā.Ceļojuma cenā ietilpst:
• Nakšņošana tūristu klases (2-3*)viesnīcās, 2-3 vietīgi numuri ar ērtībām, ar brokastīm;
• 4 naktis viesu mājā Bādgašteinā, 2 un 3-vietīgi numuri (ar dušu un WC), ar brokastīm; (pēc pieprasījuma pieejami arī 4-vietīgi ģimenes numuri)
• komfortabls autobuss (TV, WC, karsts ūdens, tēja, kafija);
• autoceļu nodokļi, degviela, stāvvietas;
• apdrošināšana;
• grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.);

• ekskursija ar vietējo gidu Zalcburgā (krievu val.)


Papildus izmaksas:
- folkloras vakars - no 18 EUR (cena atkarīga no cilvēku skaita, kas piedalās pasākumā)
- Zalcburgas zemes karte - 46 EUR (bērniem 6-15 g.-23 EUR) (ar šo karti Jūs varēsiet apmeklēt visus programmā minētos apskates objektus Zalcburgas zemes reģionā )
- busiņš+lifts uz ‘’Ērgļa ligzdu’’ ~ 13,00 EUR
- kuģītis Kēnigzē – 12 EUR
Kopā: 89 EUR (~ 62 Ls)* papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties
* firmai ir tiesības mainīt apskates objektu secību
* ceļojuma cena var palielināties atkarībā no degvielas cenas un EUR kursa pieauguma


Pieteikšanās braucienam:
- slēdzot līgumu, avansa iemaksa 60 LVL;
- 2. maksājums 105,- LVL apmērā jāveic līdz 20.06.2011.;
- galīgais norēķins jāveic līdz 20.07. 2011.