Ziedoši oleandri, baltās Dalmācijas piekrastes pilsētiņas, palmu ieskautas piekrastes promenādes, Plitvices ezeru smaragdzaļie ūdeņi un saules atspulgs Adrijas jūrā ...
Aicinām iepazīt brīnišķīgo dienvidu zemi - Horvātiju!Cena: no ~ 200 EUR  atkarībā no brauciena mēneša,cilvēku skaita grupā un naktsmītņu kategorijas un servisa


Šis ir tikai viens Horvātijas brauciena maršruts, bet piedāvājam braucienus arī uz citiem Horvātijas reģioniem.

 
1.diena. No rīta izbraukšana no Rīgas. (vai citas pilsētas pēc pieprasījuma)  Brauciens caur Lietuvu, Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena.
Brauciens caur Čehiju, Austriju un Slovēniju uz saulaināko Horvātijas reģionu – Dalmāciju, kas lepojas ar senām pilsētām, palmu ieskautām piekrastes promenādēm un brīnišķīgo Adrijas jūras piekrasti.
Vakarā ierašanās Adrijas jūras piekrastē un iekārtošanās apartamentos.

3.diena.

Diena atpūtai pie jūras.
Piedāvājam ekskursiju uz Dalmācijas centru Splitu un Omišu, no kurienes iespējams doties raftingā pa Cetinas upes kanjonu. (papildus samaksa)
Apskatīsim Splitu, kur atrodas Romas imperatora Diokletiāna pils komplekss, kurā līdz mūsdienām saglabājies Jupitera templis, kolonādes, pulksteņtornis un citas senatnes liecības, bet plašo piekrastes promenādi ieskauj simtgadīgas palmas.
Omiša
– viena no senākajām piekrastes pilsētiņām, ko dēvē arī par ‘’pirātu pilsētu’’, jo senos laikos šajā varenu klinšu ieskautajā vietā dzīvojuši mežonīgie korsāri.
Vakarā atgriešanās apartamentos. 4.diena

Piedāvājam ekskursiju uz vienu no skaistākajām Adrijas piekrastes pilsētām – Dubrovniku (par papildus samaksu) Bernards Šovs reiz ir teicis: ‘’Tiem, kas meklē paradīzi zemes virsū, jādodas uz Dubrovniku’’. Pilsētas apskate ar vietējo gidu: Sv.Jāņa cietoksnis, Dominikāņu klosteris,Sv.Vlaha baznīca, Franciskāņu klosteris, Onofrio lielā strūklaka u.c. Brīvajā laikā iesakām nesteidzīgi izstaigāt saulē mirdzošās baltā marmora ieliņas un uzkāpt uz pilsētas nocietinājuma mūriem, no kuriem paveras patiesi brīnišķīgs skats ....
Romantiskās, šaurās ieliņas ar mazām suvenīru bodītēm, ziedošās bugenvilijas, kas grezno simtgadīgo māju sienas, sarkanie dakstiņu jumti un neskaitāmas kafejnīciņas piešķir pilsētai īpašu, neatvairāmu ''seju''. Dubrovniku ir grūti aprakstīt vārdiem, tā vienkārši ir jāredz! 


Vakarā atgriešanās apartamentu kompleksā.

5.diena.

Diena atpūtai pie jūras. Piedāvājam baudīt dienvidu sauli un Adrijas jūras skaistumu, dodoties izbraucienā ar kuģīti uz Adrijas jūras salām. Dažas no tām ir neapdzīvotas un akmeņainas, bet citās redzama dienvidiem raksturīgā augu valsts – kaktusi, agaves un pīnijas. Pelde un pikniks, kurā nogaršosim grilētas zivis un vietējo horvātu vīnu. 

Burvīgā Trogira, kas atrodas uz nelielas salas, ir viena no Dalmācijas piekrastes pērlēm. To dibinājuši senie grieķi, kas šeit ieradās vēl pirms mūsu ēras un izveidoja pirmo cietokšņpilsētu. Trogiras vecpilsētu (UNESCO) ieskauj varens aizsardzības mūris, bet izejot cauri pilsētas vārtiem jūtama īsta viduslaiku pilsētiņas noskaņa. Piekrastes ūdeņos šūpojas elegantas jahtas, dienvidu vējš spēlējas palmu zaros, bet vietējais tirdziņš vilina ar dienvidu augļu saldo smaržu...
Nakts apartamentos.

6.diena.

Brauciens uz vienu no skaistākajiem dabas parkiem visā Balkānu pussalā – Plitvices ezeru nacionālo parku, kas iekļauts UNESCO pasaules dabas mantojuma sarakstā. Dosimies pastaigā pa speciāli izveidotiem koka tiltiņiem, klausoties ūdenskritumu šalkoņā un vērojot foreļu spēles smaragdzaļajā ūdenī... 


Pārbrauciens uz Ungāriju.
Nakts viesnīcā Budapeštā.

7.diena.

Ekskursija Egerā – pilsētā, kas ievērojama ar saviem vīniem un termālajiem ūdeņiem. Apskatīsim Egeras vecpilsētu, baudīsim peldi termālajos baseinos un apmeklēsim kādu no slavenajiem Egeras vīna pagrabiņiem ‘’Skaisto dāmu ielejā’’, lai nobaudītu ungāru vīnus un pikanto gulāšs zupu. Brauciens caur Ungāriju, Poliju. Nakts ceļā. 


8.diena.
Brauciens caur Poliju un Lietuvu. Vakarā atgriešanās Rīgā. * programmu iespējams pagarināt vai mainīt atkarībā no Jūsu vēlmēm


Ceļojuma cenā iekļauts:
- brauciens ar komfortablu autobusu (WC, TV, DVD, karsts ūdens)
- nakšņošana tūristu klases 2-3* viesnīcās Polijā un Ungārijā, 2-vietīgos numuros ar ērtībām, ar brokastīm;
- 4 naktis apartamentu kompleksā pie Adrijas jūras (katrā apartamentā ir divas 2-vietīgas istabas, atpūtas istaba ar virtuves stūrīti, duša, WC)
- degvielas izmaksas, ceļu nodokļi;
- grupas vadītāja-gida pakalpojumi

Iespējamie papildus izdevumi:

- ekskursija uz Splitu un Omišu – 15 EUR
- ekskursija uz Dubrovniku – 20 EUR (bērniem līdz 12.g.-15 EUR)
- raftings pa Cetinas upi -  35 EUR
- Plitvices nacionālais parks – 100 HRK
- Dubrovnikas forti – 70 HRK
- senākā aptieka un klosteris Dubrovnikā- 30 HRK
- brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru un pikniks ~ 30 EUR
- Diokletina pils komplekss – 25 HRK
- baseini Egerā - 1800 HUF (bērniem 1400 HUF)
- vīnu degustācija ar gulašzupu- 8 EUR
- minarets Egerā – 200 HUF
- cietoksnis Egerā – 600 HUF
-kuģītis Budapeštā (ar vīnu) – 15 EUR

- kafijas tasīte Horvātijā ~ 10-12 HRK
- saldējums ~ 6-8 HRK (par vienu saldējuma bumbiņu)

1 LVL- ~ 10 HRK(Horvātijas kunas)
1 LVL ~ 350 HUF (Ungārijas forinti)

- apdrošināšana 8 dienām ~ no 7,60 EUR (atkarībā no apdrošināšanas programmas)
* papildizdevumu cenas un valūtas kursi ir aptuveni un var mainīties
* tūroperatoram ir tiesības mainīt apskates objektu secību

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
- LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma; - nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas apliecība. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem vai pavadošā vecāka pasē nav ieraksta par radniecību ar bērnu, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara.