Krāšņi meži, ielejas un vīnadārzi, sniegotas Alpu virsotnes, gleznaini ezeri un tirkīzkrāsas jūra ...   Slovēnijas daba ir pārsteidzoši daudzveidīga.   Aicinām Jūs ielūkoties šajā zaļajā paradīzē, kas ne velti tiek dēvēta par Eiropas zaļo dārgumu. 


Brauciena datumi un cena: pēc pieprasījuma (pasūtījuma grupām)


1.diena. No rīta izbraukšana no Rīgas (vai citas pilsētas pēc pieprasījuma).  Brauciens caur Lietuvu, Poliju. Nakts 3* viesnīcā Polijā.

2.diena. Brokastis. Brauciens caur Poliju, Čehiju un Austriju. Pastaiga Štīrijas novada galvaspilsētas Grācas vecpilsētā. Vakarpusē ierašanās Slovēnijā. Nakts 2/3* viesnīcā Ļubļanā.

3.diena. Brokastis. Rīta pastaiga Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā. Ļubļana ir zaļa pilsēta ar daudziem seniem laukumiem, baroka arhitektūru un savdabīgiem tiltiem pār Ļubļanicas upi, kas vijas cauri pilsētai.
Dosimies uz pasaulsslavenajām Postojnas alām, kas kopumā stiepjas 20 km garumā, no kuriem apmēram 5 km pieejami tūristiem. Pirmos pāris kilometrus brauksim ar speciālu tūristu vilcieniņu, bet tālāk ar kājām dosimies atklāt noslēpumaino pazemes valstību.
Predjamas pils, kas slejas uz 123 m augstas klints tiek dēvēta par Slovēnijas ‘’ērgļa ligzdu’’. Slavenākais šīs pils iemītnieks bijis Erasms – slovēņu Robins Huds. 

Nakts viesnīcā pie Postojnas.

4.diena. Brokastis. Pārbrauciens uz Adrijas jūras piekrasti. Pa ceļam viesosimies kādā no vietējām vīndarītavām, lai nobaudītu slovēņu vīnus. Viena no skaistākajām piekrastes pilsētām Piraņa ar venēciešu stila pasteļkrāsas namiem, šaurām ieliņām un baznīcu kalna galā. Piekrastes promenādes malā atrodas neskaitāmi restorāni, kur iespējams baudīt jūras veltes. 

 Nakts viesnīcā.

5.diena. Brokastis. Diena atpūtai Adrijas jūras piekrastē. Portoroža - smalkākā Slovēnijas kūrortpilsēta, kas par elitāru kūrortu un veselības centru izveidojās jau 19.gs.beigās, kad cilvēki ieradās ‘’rožu ostā’’ ārstēt slimības ar jūras ūdeni un minerālvielām bagātajām dūņām no sāls ieguves vietām.   Šodien šeit atrodas greznas viesnīcas, restorāni un baltas jahtas piekrastes ūdeņos.
Iesakām doties  braucienā ar kuģīti gar Adrijas jūras piekrasti, baudot dienvidu sauli, vēju, slovēņu vīnu un grilētas zivis.
Nakšņošana 3* viesu mājā Bledas apkaimē.

6.diena. Brokastis. Gleznainais Slovēnijas Alpu kūrorts Bleda. Apskatīsim vienu no Slovēnijas simboliem Bledas pili, kas atrodas 130 m augstas klints virsotnē, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz smaragdzaļo Bledas ezeru un Jūlijas Alpiem tālumā. 

Dosimies braucienā ar slovēņu laivu- pletnu līdz ezera vidū esošai saliņai, kur atrodas Sv. Dievmātes baznīca un vēlēšanās zvans, kuram ieskanoties jāiedomājas kāda vēlēšanās. Sens ticējums vēsta, ka tā piepildoties! Pastaiga Vintgara kanjonā līdz Šuma ūdenskritumam.
Nakšņošana viesu mājā Bledas apkaimē.

7.diena. Brokastis. Brauciens caur Austriju un Čehiju. Pa ceļam apmeklēsim Klāgenfurtes vecpilsētu un nobaudīsim īstu austriešu strūdeli ar kafiju. Nakts viesnīcā Polijā.

8.diena. Brokastis. Brauciens caur Poliju, Lietuvu. Vakarā atgriešanās Rīgā.Ceļojuma cenā ietilpst:
- brauciens ar komfortablu tūrisma autobusu (TV, WC, karsts ūdens, tēja, kafija)
-nakšņošana 2-3* viesnīcās, 2-3 vietīgi numuri ar ērtībām, ar brokastīm;(3-vietīgi numuri tikai gadījumā, ja braucēju skaits ir nepāra);
-autoceļu nodokļi, maksas ceļi, degviela, stāvvietas;
-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.);
-ekskursijas saskaņā ar programmu

Iespējamās papildus izmaksas (ieejas maksas):
- Postojnas alas – 22 EUR
- Predjamas pils – 9 EUR
- brauciens ar kuģīti Portorožā ~ 35 EUR
- brauciens ar pletnu pa Bledas ezeru – 15 EUR
- Bledas baznīca ~ 3 EUR
- vīnu degustācija ar uzkodām ~ 20 EUR


* apdrošināšana par papildus samaksu ( 8 dienām ~ no 4,56 EUR, ceļotājiem virs 65.g.-dubults tarifs saskaņā ar apdrošinātāja cenrādi)
* papildizdevumiem norādītas 2015.gada cenas, tās var mainīties
* papildvieta autobusā maksā 125 EUR

* firmai ir tiesības mainīt apskates objektu secību
* grozījumi iespējami LR likumdošanā noteiktajā kārtībā

Maksājumu termiņi:
- pirmā iemaksa, piesakoties ceļojumam - 70 EUR;
- 2.maksājums 90 EUR apmērā jāveic līdz 01.04.2016.
- galīgais norēķins līdz 30.05.2016.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
- LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma;
- nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jāņem pase un, ja pavadošā vecāka pasē nav ieraksta par radniecību ar bērnu, tad arī dzimšanas apliecība. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara.

Grupas vadītāja: Silvija Zača