Sniegotas kalnu virsotnes, ziedošas Alpu pļavas, ūdenskritumi, termālie baseini, piedzīvojumi pazemē un skaistākais augstkalnu ceļš Eiropā – Grosgloknera ceļš – tas viss vienā Alpu tūrē! 
Iesakām dabas mīļotājiem!
 Datumi un cena: pēc pieprasījuma

 1.diena. No rīta izbraukšana no Rīgas.  Brauciens caur Lietuvu, Poliju. Pusdienu pauze ceļmalas krodziņā. Nakts 3* viesnīcā Polijā.

 2.diena. Brokastis. Brauciens caur Čehiju un Austriju.
Neliela pietura pie gleznainā Mēness ezera. Romantiskie notikumi, kas šeit risinājās, iedvesmoja scenāristus radīt slaveno filmu ''Mūzikas skaņas''. Šeit iesakām nobaudīt īstu austriešu kafiju un ābolu strūdeli.

Vakarā ieradīsimies Gašteinas ielejas pilsētiņā Bādgašteinā, kas atrodas 1000- 1200 m virs jūras līmeņa un pateicoties termālajiem ūdeņiem plaši pazīstama kļuva 19.gs., kad kūrorta viesu vidū bijis ķeizars Francis Jozefs I, ķeizariene Elizabete un citas ievērojamas personas. Šodien šeit apskatāmas gan 19.gs. celtnes, gan 15 gs.celtā Nikolaja baznīca ar vēlīnā gotikas laika freskām un Zalcburgas zemē vecāko akmens kanceli. Pašā pilsētiņas centrā varenās kaskādēs krīt 341 m augstais Gašteinas ūdenskritums. 
Nakts viesu mājā (3*) Gašteinas ielejā. (Bādgašteinā)

3.diena. Brokastis. Laiks atpūtai un kalnu skaistuma baudīšanai!
Gašteinas ielejā ir neskaitāmas pastaigu takas, pacēlāji kalnos un termālie baseini, lai katrs varētu atpūsties kā vien viņš vēlas. Iesakām ar pacēlāju uzbraukt līdz Štubnerkogel virsotnei(2246 m v.j.l.), no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz kalnu virsotnēm un tālu ielejā palikušo pilsētiņu. Atkarībā no katra vēlmēm iespējams doties pastaigā pa kalnu takām vai nesteidzīgi baudīt skaisto ainavu, sēžot kalna krodziņā pie kafijas tases vai ‘’Edelweiss’’ alus kausa.... Ja paveiksies, sastapsim arī kādu tipisku Alpu iemītnieku - murkšķi, kurš parasti neatsakās no tūristu piedāvātā cienasta.

 Asu izjūtu cienītājiem iesakām pastaigu pa trošu tiltu starp divām kalnu korēm. Šis ir vienīgais trošu tilts 2200 m augstumā, ko var izmantot gan vasarā, gan ziemā. 

Vakarā iesakām apmeklēt termālo baseinu kompleksu Felsentherme, kas atrodas pie pašas klints sienas un piedāvā gan āra, gan slēgtos baseinus, ūdens kaskādes, slidkalniņu un pirtis. Termālo ūdeņu dziedinošo spēku novērtējuši jau senie romieši, šodien šī iespēja ir mums! 

 Nakts viesu mājā Gašteinas ielejā. 

4.diena. Brokastis.
Atpūta Gašteinas ielejā vai ekskursija uz Grosglokneru un Krimlu (par papildus samaksu).

Brauciens pa gleznaino Grosgloknera augstkalnu panorāmas ceļu, kas mūsu skatiem atklās Alpu mainīgo ainavu no ziedošām pļavām ceļa sākumā līdz pat ledājiem kalnu virsotnēs. Šis ceļš ar daudzajiem serpentīniem tiek uzskatīts par skaistāko augstkalnu ceļu Eiropā. 
Vakarpusē apskatīsim vienu no krāšņākajiem Austrijas dabas objektiem - Krimlas ūdenskritumu, kas varenās kaskādes krīt no 380 m augstuma.
Nakts viesu mājā. 

 

5.diena
Brokastis.
No rīta
apmeklēsim  Bad Durnbergas sālsraktuves Halleinā, kur  brauksim ar laivu pa pazemes ezeru un pazemē šķērsosim Vācijas – Austrijas robežu.
Pēc piedzīvojumiem pazemē dosimies uz skaisto Mocarta pilsētu – Zalcburgu.  Ekskursija vietējā gida pavadībā: krāšņie Mirabellas pils rožu dārzi, Mocarta laukums, populārā Labības ieliņa, Zalcburgas Doms u.c.
Brīvajā laikā iesakām ar funikulieri uzbraukt Hohenzalcburgas cietoksnī no kura paveras iespaidīgs skats uz pilsētu un straujo Zalcahas upi, kas plūst cauri pilsētas centram.  Staigājot pa populāro ieliņu Getreidegasse varēsiet apmeklēt māju, kur dzimis mūzikas ģēnijs Mocarts, kā arī nogaršot īstu austriešu strūdeli vai Stiegl alus kausu kādā no omulīgajiem krodziņiem.

 Nakts viesu mājā. 

6.diena.
Brokastis. Pastaiga gleznainajā Lihtenšteinas aizā, kas īpaši iespaidīga ir agrajās rīta stundās, kad pirmie saules stari iespīd starp varenajām klints sienām... 

Nobaudīsim vēl tasi austriešu kafijas pirms došanās mājupceļā.
Nakts 3* viesnīcā Polijā, Češinā. 

7.diena. Brokastis. Brauciens caur un Lietuvu. Pusdienu pauze ceļmalas krodziņā. 
Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.


  Ceļojuma cenā ietilpst:
 • brauciens ar komfortablu tūrisma autobusu (TV, WC, karsts ūdens, tēja, kafija) 
• nakšņošana 2-3* viesnīcās Polijā un 3* viesu mājā Austrijā, 2-3 vietīgi numuri ar ērtībām, (3-vietīgi numuri tikai gadījumā, ja braucēju skaits ir nepāra); 
• brokastis visās naktsmītnēs; 
• autoceļu nodokļi, degviela, stāvvietas; 
• grupas vadītāja pakalpojumi 
 • Gašteinas tūristu nodoklis 

Iespējamās papildus izmaksas (pēc izvēles):

- ekskursija uz Grosglokneru un Krimlu – 25 EUR
- pacēlājs kalnos Gašteinas ielejā 22,50 EUR (bērniem - 11,50 EUR)
 - termālie baseini (3 stundas vakarā - 17 EUR), bērniem līdz 15g.-11,50 EUR (dienā-22 EUR) 
- Lihtenšteinas aiza – 5 EUR (bērniem un jauniešiem līdz 18g.- 4 EUR) 
- Krimlas ūdenskritums (ieejas biļete) – 3,50 EUR
 - Hohenzalcburgas cietoksnis Zalcburgā (ar pacēlāju) - 11 EUR
  - sālsraktuves – 19 EUR (bērniem līdz 15 g.-10,50 EUR)
 
* apdrošināšana par papildus samaksu ( 7 dienām – no 3,99  EUR, atkarībā no apdrošināšanas programmas)

 * papildizdevumiem norādītas 2015.gada cenas, tās var mainīties

* firmai ir tiesības mainīt apskates objektu secību
* papildvieta autobusā maksā 120 EUR
* piemaksa par vienvietīgu  numuru – 125 EUR
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
 - LR pilsoņa pase ( ID karte) vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma; 
 - nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jāņem pase un, ja pavadošā vecāka pasē nav ieraksta par bērnu, tad arī dzimšanas apliecība. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara.