Tik kluss un brīnišķīgs ir rīts kalnos, kad pirmie saules stari apspīd kalnu virsotnes un mākoņi kā paklājs guļ pie mūsu kājām...

Korporatīvajām grupām piedāvājam visplašāko ceļojumu izvēli uz Austriju: 
koncertceļojumus koriem, orķestriem un deju kolektīviem, rudens ražas svētkus ''Bauernherbst''un citus pasākumus...
 Mocarta dzimtā pilsēta Zalcburga, viena no skaistākajām aizām Alpu kalnos – Lihtenšteinas aiza un termālo ūdeņu kūrortpilsēta Bādgašteina, kas pazīstama jau kopš ķeizara Franča Jozefa laikiem.  
Mūs gaida pacēlāji un pastaigas pa kalnu takām, lai izbaudītu sniegoto virsotņu un Alpu pļavu skaistumu ...      
Gašteinas ielejas pļavās ganās pienīgas govis, zemnieku saimniecībās ražo ekoloģiski tīrus produktus, bet vietējie krodziņi piedāvā tradicionālos austriešu ēdienus.
Iespējams apmeklēt kādu Alpu sierotavu, lai redzēts kā top īsts Alpu siers vai skalot zeltu Augstā Tauerna nacionālajā parkā vai doties Alpu dzīvnieku ''fotomedībās''  vietējā reindžera pavadībā, vai    varbūt uzkāpt  Ēdelveisa virsotnē un pabarot murkšķus pie iespaidīgā Pasterces ledāja ....

Iespējams doties uz krāšņāko Vācijas reģionu - Bavāriju, lai apskatītu slaveno Hitlera ''Ērgļa ligzdu'' un izvizinātos ar kuģīti pa gleznaino Ķēniņa ezeru...


Ceļojumu datumi un dienu skaits: pēc pieprasījuma (pasūtījuma  grupām)


Piemērs 7 dienu ceļojumam:   (brauciena programmu iespējams mainīt un papildināt, atkarībā no Jūsu vēlmēm)

1. diena.

No rīta izbraukšana no Rīgas (vai citas pilsētas pēc pieprasījuma).
Brauciens caur Lietuvu, Poliju.
Nakts viesnīcā Polijā.


2.diena.

Brokastis.
Brauciens caur Poliju, Čehiju, Austriju.
Neliela pietura pie gleznainā Mēness ezera. Romantiskie notikumi, kas šeit risinājās, iedvesmoja scenāristus radīt slaveno filmu ''Mūzikas skaņas''.

Vakarā ierašanās Bādgašteinas kūrortpilsētiņā, kas atrodas 1000-1200 m v.j.l.
Bādgašteina no citām Alpu mazpilsētām atšķiras ar to, ka šeit uzturējušās ļoti daudz slavenības par ko liecina gan piemiņas plāksnes pie namu sienām, gan ielu un promenāžu nosaukumi - ķeizara Vilhelma, ķeizarienes Elizabetes, ķeizara Franča-Jozefa utt. Šodien šeit apskatāmas gan 19.gs. celtnes, gan 15.gs. celtā Nikolaja baznīca ar vēlīnā gotikas laika freskām, baroka altāri un Zalcburgas zemē vecāko akmens kanceli.

Nakts viesu mājā Bādgašteinā.3.diena.

Brokastis.
Bādgašteinas apskate. Tieši no viesu mājas ved pastaigu takas, kas mūs aizvedīs līdz krāčainajai Kochahas upītei. Tālāk dosimies uz pilsētiņas centru, kur blakus galvenajai ielai varenās kaskādēs krīt 341 m augstais Gašteinas ūdenskritums.Ar pacēlāju uzbrauksim līdz Štubnerkogel (2246 m v.j.l.), no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz kalnu virsotnēm un tālu ielejā palikušo pilsētiņu. Atkarībā no katra vēlmēm iespējams doties pastaigā pa kalnu takām vai nesteidzīgi baudīt skaisto ainavu, sēžot kalna krodziņā pie kafijas tases vai ''Edelweiss'' alus kausa ...

Ja paveiksies, sastapsim arī kādu tipisku Alpu iemītnieku - murkšķi, kurš parasti neatsakās no tūristu piedāvātā cienasta.
Asu izjūtu cienītājiem iesakām pastaigu pa trošu tiltu starp divām kalnu korēm. Šis ir vienīgais trošu tilts 2200 m augstumā, ko var izmantot gan vasarā, gan ziemā.

Vakarā atpūtīsimies termālajos baseinos un pirtīs, kuri izveidoti pie pašas klints sienas. Pirmos termālos avotus Gašteinas ielejā atklāja jau senie romieši, kuri novērtēja to dziedinošo spēku. Šodien šī iespēja ir mums!
(Pēc grupas vēlēšanās iespējams apmeklēt arī ārstnieciskās radona alas Bokšteinā. Radona iedarbība uz dažādām veselības problēmu ārstēšanu ir zinātniski pierādīta, bet, lai noteiktu, kas tieši ir piemērots katram no mums, pirms iebraukšanas alās ir individuāla konsultācija ar ārstu.)

Nakts viesu mājā Bādgašteinā.
  4.diena.
Brokastis.
Dosimies uz vienu no krāšņākajiem Austrijas dabas objektiem - Krimlas ūdenskritumu, kura varenās kaskādes krīt no 380 m augstuma. Iesakām doties pastaigā pa ūdenskrituma taku, kur no speciāli ierīkotiem skatu laukumiem paveras patiesi brīnišķīgs skats. Aktīvākie var uzkāpt līdz pašai ūdenskrituma augšai. (~ 3 st.)
Pēcpusdienā - gleznainā Cellamzē pilsētiņa, no kurienes dosimies braucienā ar kuģīti. Uz klāja varēsim nesteidzīgi nobaudīt karstu kafiju vai citu dzērienu un priecāties par piekrastes ainavu un majestātiskajiem kalniem tālumā. Brīvais laiks, lai pasēdētu kādā no omulīgajām kafejnīciņām vai nopeldētos.
Vakarā dosimies atpakaļ uz Gašteinas ieleju, kur mūs gaida austriešu Schuhplattler vakars ar dziesmām, Alpu taurēm un dažādām interesantām izdarībām. Nakts viesu mājā Bādgašteinā.

5.diena.

Brokastis.
Grosgloknera panorāmas ceļš - viens no skaistākajiem augstkalnu ceļiem pasaulē.
Brauciena laikā redzēsim krāšņo un mainīgo Alpu dabu - no ziedošām pļavām un zaļām ielejām līdz pat mūžīgam sasalumam kalnu virsotnēs.  Interesentiem iesakām doties uz Ēdelveisa augstieni 2572 m augstumā, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz augstākajām Alpu virsotnēm. Kafija ar ābolu strūdeli kalna krodziņā blakus ''Edelveisshuttei'' garšo vienkārši lieliski!
No skatu laukumiem paveras skats uz Pasterces ledāju un Austrijas Alpu  augstāko virsotni Grosglokneru ( 3798 m). Iespējams braukt vēl tālāk kalnos - tuvāk ledājam.  Ja gribēsim vasaras karstumā pieskarties ledāja aukstajai  ''mēlei'', tad  mūs gaida brauciens ar vilcieniņu un sportiska
pastaiga, līdz nonāksim līdz iespaidīgajam Pasterces ledājam.


Nakts viesu mājā Bādgašteinā.

6.diena.

Brokastis.
Lihtenšteinas aiza - viena no skaistākajām un dziļākajām aizām Alpu kalnos, kas īpaši iespaidīga ir agrajās rīta stundās, kad pirmie saules stari iespīd starp varenajām klints sienām. Mājupceļš caur Austriju.
Brauciens caur Čehiju.Nakts viesnīcā Polijā.


7.diena.

Brokastis.
Brauciens caur Poliju, Lietuvu. Vakarā atgriešanās Rīgā.
Ceļojuma cenā iekļauts:

- transporta pakalpojumi (degviela, komfortabls autobuss ar WC, TV,karsts ūdens, tēja, kafija)
- tūristu klases viesnīcas Polijā (2 -vietīgi numuri ar ērtībām), ar brokastīm;
-  4 naktis 3* viesu mājā Bādgašteinā (2-3 vietīgi numuri ar ērtībām un apartamentu tipa numuri: divas 2 un 3-vietīgas guļamistabas un viesistaba ar virtuves stūrīti,  ar ērtībām) ar brokastīm;

- grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.)
- vietējais gids ZalcburgāPapildus izdevumi:
ieejas biļetes apskates objektos, apdrošināšana* fotogrāfijas aizsargā autortiesības, kopēšana bez tūrisma aģentūras Ēdelveiss rakstiskas piekrišanas aizliegta